Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2016-2017

Konkurranseresultater sesongen 2016-2017

Medlemmer i Oslo Drill vil i år delta på Skjærgårdsdrill, HO, ØM, Drilliaden og NM. 


Resultater

Drilliaden 2017
Skien, 12.-14.mai
 
TWIRLING

  3.pl. Duett jr. intermediate - Hedda og Mariatu

  1.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Karin

  1.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Ina

  3.
pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Mariatu
  6.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Hedda

  1.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Karin
  6.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Malin (NBL)

  3.pl. Solo 2 baton sr. intermediate - Ina

  1.pl. Solo 2 baton jr. beginner - Marthe

  2.pl. X strut sr. advanced - Karin
  3.pl. X strut sr. advanced - Ina

 DRILLDANS


  1.pl. Tropp jr. 2.divisjon - B-troppen

  2.pl. Duett junior intermediate - Christina og Marthe 

  1.pl. Solo sr. advanced - Karin
 

  4.pl. Solo sr. intermediate - Ina

  5.pl. Solo jr. intermediate - Hedda
  6.pl. Solo jr. intermediate - Mariatu


ØM 2017
Jessheim, 10.-12.mars
 
TWIRLING

  3.pl. Duett sr. advanced - Sandra og Susanne + (kvalifisert)
  2.pl. Duett sr. intermediate - Emilie og Synne 
  1.pl. Duett sr. beginner - Hedda og Mariatu

  4.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Karin (kvalifisert)
  5.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Susanne (kvalifisert)
  6.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Sandra (kvalifisert)

  5.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Malin (NBL)
11.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Ina (kvalifisert)

  4
.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Mariatu
18.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Hedda

15.pl. Solo 1 baton preteen beginner - Sofija
16.pl. Solo 1 baton preteen beginner - Victoria
21.pl. Solo 1 baton preteen beginner - Pia

  2.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Karin (kvalifisert)
  3.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Sandra (kvalifisert)
  5.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Malin (NBL) (kvalifisert)
  6.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Susanne + NM kvalifisering

  11.pl. Solo 2 baton sr. intermediate - Ina

  3.pl. Solo 2 baton jr. beginner - Marthe

  4.pl. Solo 2 baton preteen beginner - Victoria

  4.pl. X strut sr. advanced - Sandra (kvalifisert)
  6.pl. X strut sr. advanced - Karin + NM kvalifisering
  7.pl. X strut sr. advanced - Susanne (kvalifisert)
  8.pl. X strut sr. advanced - Ina (kvalifisert)
 
  8.pl. X strut jr. advanced - Emily (kvalifisert)


 DRILLDANS

  1.pl. Tropp junior 2. divisjon - B troppen

  2.pl. Tropp preteen - C troppen

  1.pl. Duett junior intermediate - Christina og Marthe + NM kvalifisering

  
  4.pl. Solo sr. advanced - Karin  (kvalifisert)
  8.pl. Solo sr. advanced - Sandra  (kvalifisert)
10.pl. Solo sr. advanced - Susanne  (kvalifisert)

  9.pl. Solo sr. intermediate - Ina (kvalifisert)

  4.pl. Solo jr. intermediate - Mariatu
  6.pl. Solo jr. intermediate - Emily
10.pl. Solo jr. intermediate - Hedda

 

HO 2017
Gausdal, 4.-5. februar
 
TWIRLING

  1.pl. Duett sr. intermediate - Emilie og Synne 
  2.pl. Duett jr. intermediate - Hedda og Mariatu

  3.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Sandra (kvalifisert)
  6.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Susanne + NM kvalifisering

  2.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Ina + NM kvalifisering
10.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Malin (NBL)

  1
pl. Solo 1 baton jr. beginner - Mariatu

  2.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Sandra + NM kvalifisering
  3.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Malin (NBL) + NM kvalifisering

  2.pl. Solo 2 baton sr. intermediate - Ina

  2.pl. Solo 2 baton jr. beginner - Marthe

  4.pl. X strut sr. advanced - Sandra + NM kvalifisering
  6.pl. X strut sr. advanced - Ina (kvalifisert)
  7.pl. X strut sr. advanced - Susanne

 DRILLDANS


  1.pl. Duett junior intermediate - Christina og Marthe 


  7.pl. Solo sr. advanced - Sandra + NM kvalifisering
 

  3.pl. Solo sr. intermediate - Ina + NM kvalifisering

  1.pl. Solo jr. beginner - Hedda
  3.pl. Solo jr. beginner - Mariatu


SKJÆRGÅRDSDRILL 2017
Horten, 27.-29.januar
 
TWIRLING

  2.pl. Duett sr. advanced - Sandra og Susanne + NM kvalifisering
  2.pl. Duett sr. intermediate - Emilie og Synne 

  5.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Karin + NM kvalifisering
  7.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Sandra + NM kvalifisering
12.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Susanne

  9.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Ina
14.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Malin (NBL)

  3
.pl. Solo 1 baton jr. beginner - Mariatu

  7.pl. Solo 1 baton preteen beginner - Victoria
11.pl. Solo 1 baton preteen beginner - Sofija

  1.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Karin + NM kvalifisering
  6.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Sandra
  8.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Susanne
10.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Malin (NBL)

  6.pl. Solo 2 baton sr. intermediate - Ina

  1.pl. Solo 2 baton jr. beginner - Marthe

  6.pl. X strut sr. advanced - Ina + NM kvalifisering
  7.pl. X strut sr. advanced - Karin
  8.pl. X strut sr. advanced - Susanne
  9.pl. X strut sr. advanced - Sandra

  7.pl. X strut jr. advanced - Emily + NM kvalifisering


 DRILLDANS

  1.pl. Tropp junior 2. divisjon - B troppen

  5.pl. Tropp preteen - C troppen

  1.pl. Duett junior intermediate - Christina og Marthe 


  8.pl. Solo sr. advanced - Susanne + NM kvalifisering
  9.pl. Solo sr. advanced - Karin + NM kvalifisering

  6.pl. Solo sr. intermediate - Ina

  3.pl. Solo jr. intermediate - Emily

  1.pl. Solo jr. beginner - Mariatu
  2.pl. Solo jr. beginner - Hedda

 
Comments