Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2015-2016


Konkurranseresultater sesongen 2015-2016

Medlemmer i Oslo Drill deltar i Skjærgårdsdrill, ØM, Drilliaden og NM i år. 


Resultater

SKJÆRGÅRDSDRILL 2016
Horten, 29.-31.januar
 
TWIRLING

  4.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Karin + NM kvalifisering
  9.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Susann (Andenes)
10.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Sandra

  7.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Synne

  
1.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Ina + NM kvalifisering
  8.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Emily 
  9.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Lucy (Skedsmo)
17.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Alvhild 

  8.pl. Solo 1 baton jr. beginner - Hedda 

  2.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Karin 
  5.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Sandra

  1.pl. Solo 2 baton jr. intermediate - Lucy (Skedsmo)

  3.pl. X strut sr. advanced - Sandra 

  2.pl. X strut jr. advanced - Ina 

  1.pl. X strut jr. intermediate - Emily 

 DRILLDANS

  1.pl. Tropp junior 2. divisjon - B2

  5.pl. Duett junior - Christina og Marthe 

          Duett aspirant - Sofija og Pia (ikke plassering)

  5.pl. Solo sr. advanced - Susann (Andenes) + NM kvalifisering
  7.pl. Solo sr. advanced - Sandra + NM kvalifisering
  8.pl. Solo sr. advanced - Karin + NM kvalifisering

  2.pl. Solo jr. intermediate - Ina + NM kvalifisering
  4.pl. Solo jr. intermediate - Lucy (Skedsmo) + NM kvalifisering
11.pl. Solo jr. intermediate - Emily 

  2.pl. Solo jr. beginner - Hedda
 




ØM 2016
Jessheim, 4.-6.mars
 
TWIRLING

  5.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Susann (Andenes) + NM kvalifisering
  6.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Karin (kvalifisert)
11.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Sandra

  7.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Malin (Nedre Bekkelaget)
12.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Synne

  7
.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Ina (kvalifisert)
  9.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Hedda
10.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Lucy (Skedsmo)
14.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Emily

12.pl. Solo 1 baton preteen intermediate -Victoria

  3.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Karin 
  7.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Malin (Nedre Bekkelaget)

  3.pl. Solo 2 baton jr. intermediate - Lucy (Skedsmo)
  8.pl. Solo 2 baton jr. intermediate - Ina

  6.pl. X strut sr. advanced - Sandra

  1.pl. X strut jr. advanced - Ina 

  2.pl. X strut jr. intermediate - Emily 

 DRILLDANS

  1.pl. Tropp senior 1.divisjon - Manstad / Oslo Drill

  1.pl. Tropp senior 2.divisjon - B1

  1.pl. Tropp junior 2. divisjon - B2

  3.pl Tropp juvenile - C

  4.pl Duett senior - Linda og Stine S

  4.pl. Duett junior - Christina og Marthe 

          Duett aspirant - Sofija og Pia (ikke plassering)

  5.pl. Solo sr. advanced - Karin (kvalifisert)
  8.pl. Solo sr. advanced - Susann (Andenes) (kvalifisert)
13.pl. Solo sr. advanced - Sandra (kvalifisering)

19.pl. Solo sr. intermediate - Dorthe

  2.pl. Solo jr. intermediate - Ina + (kvalifisert)
  4.pl. Solo jr. intermediate - Emily + NM kvalifisering
  5.pl. Solo jr. intermediate - Lucy (Skedsmo), (kvalifisert)
11.pl. Solo jr. intermediate - Hedda



Drilliaden 2016
Skien, 14.-15.mai
 
TWIRLING

 2.pl. Duett sr. Sandra og Susanne (Panthers) 

  1.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Karin
  6.pl. Solo 1 baton sr. advanced - Sandra

  8.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Synne
  9.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Stine S
10.pl. Solo 1 baton sr. intermediate - Malin (Nedre Bekkelaget)


  3
.pl. Solo 1 baton jr. advanced - Ina 

  1.pl. Solo 1 baton jr. intermediate - Lucy (Skedsmo)

  1.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Karin 
  3.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Sandra
  4.pl. Solo 2 baton sr. advanced - Malin (Nedre Bekkelaget)

  3.pl. Solo 2 baton jr. intermediate - Lucy (Skedsmo)
  4.pl. Solo 2 baton jr. intermediate - Ina

  2.pl. X strut sr. advanced - Sandra

  1.pl. X strut jr. advanced - Ina 

  4.pl. X strut jr. intermediate - Emily 

 DRILLDANS

 
1.pl. Tropp senior 2.divisjon - B1

  1.pl. Tropp junior 2. divisjon - B2

  3.pl Duett senior - Linda og Stine S

  5.pl. Duett junior - Christina og Marthe 


  3.pl. Solo sr. advanced - Karin 
  6.pl. Solo sr. advanced - Sandra

  8.pl. Solo sr. intermediate - Dorthe

  6.pl. Solo jr. advanced - Lucy (Skedsmo)
  7.pl. Solo jr. advanced - Ina 
 
  2.pl. Solo jr. intermediate - Emily 

  1.pl. Solo jr. beginner - Mariatu



NM 2016
Larvik, 17. - 19. juni
 
TWIRLING

  4.pl Duett srenior - Sandra og Susanne (Phanters) 

  4.pl. Solo 1 baton sr. - Karin + EM-uttak!

  8
.pl. Solo 1 baton jr. - Ina 
13.pl. Solo 1 baton jr. - Lucy (Skedsmo)


  2.pl. Solo 2 baton sr. - Karin + EM-uttak!
  7.pl. Solo 2 baton sr. - Sandra
14.pl. Solo 2 baton sr.  - Malin (Nedre Bekkelaget)

  5.pl. Solo 2 baton jr. - Lucy (Skedsmo)
13.pl. Solo 2 baton jr. - Ina

  8.pl. X strut sr. - Sandra

  1.pl. X strut jr. - Ina + EM-uttak!
  6.pl. X strut jr. - Emily 

DRILLDANS

  3
.pl. Tropp senior 2.divisjon - B1-troppen
  1.pl. Tropp junior 2.divisjon - B2-troppen
  9.pl. Tropp juvenile - C-troppen

  6.pl Duett senior - Linda og Stine S

  4.pl. Duett junior - Christina og Marthe 


12.pl. Solo dd sr.  - Karin 
25.pl. Solo dd sr. - Sandra

  8.pl. Solo jr.  - Ina
10.pl. Solo jr.  - Emily
16.pl. Solo jr. - Lucy (Skedsmo)






 

Comments