Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2014-2015


Konkurranseresultater sesongen 2014-2015

Medlemmer i Oslo Drill deltar i Skjærgårdsdrill, ØM, Drilliaden og NM i år. 
 
 
Resultater
 


SKJÆRGÅRDSDRILL 2015
Horten, 22.-25. januar
 
TWIRLING

5. plass 1 baton sr. advanced - Susann (stiller for Andenes)
7. plass 1 baton sr. advanced - Karin
9. plass 1 baton sr. advanced - Josefine (stiller for Andenes)

1. plass 1 baton sr. intermediate - Synne
5. plass 1 baton sr. intermediate - Michelle 
6. plass 1 baton sr. intermediate - Tiril 
10. plass 1 baton sr. intermediate - Linda A

17. plass 1 baton jr. intermediate - Lucy (stiller for Skedsmo)
23. plass 1 baton jr. intermediate - Ina
25. plass 1 baton jr. intermediate - Dorthe 

12. plass 1 baton preteen intermediate - Hedda

5. plass 2 baton sr. - Sandra
8. plass 2 baton sr. - Karin

5. plass X-strut jr. - Ina

2. plass X-strut sr. - Stine F.
5. plass X-strut sr. - Sandra

 
DRILLDANS
1. plass Tropp 1. div sr. - A troppen

1. plass Duett dd. sr. - Synne & Emilie
3. plass Duett dd. sr. - Tiril & Michelle

3. plass Duett dd. jr. - Emily & Ina

6. plass Duett dd. preteen - Marthe og Christina

3. plass Solo dd. sr. advanced - Stine
4. plass Solo dd. sr. advanced - Karin
5. plass Solo dd. sr. advanced - Josefine
8. plass Solo dd. sr. advanced - Susann (stiller for Andenes)
9. plass Solo dd. sr. advanced - Sandra

4. plass Solo dd. sr. intermediate - Emilie

12. plass Solo dd. jr. intermediate - Emily




DRILL GRAND PRIX 2015

Lillehammer 27.februar - 1. januar

 

Twirling

1. plass, duett sr. - Susann og Mathias (stiller for Andenes)

2. plass, X strut sr. - Stine F
4. plass, X strut sr. - Sandra

2. plass, X strut jr. - Ina

2. plass, 2 baton sr. - Karin

2. plass, 2 baton jr. - Sandra

1.plass, 1 baton sr. advanced - Susann (stiller for Andenes)
2.plass, 1 baton sr. advanced - Renathe
5. plass, 1 baton sr. advanced - Karin

4. plass, 1 baton jr. intermediate - Ina

 

Drilldans

3. plass, Tropp åpen klasse - A troppen

3. plass, solo sr. advanced - Stine F
8. plass, solo sr. advanced - Karin
13. plass, solo sr. advanced - Susann (stiller for Andenes)
14. plass, solo sr. advanced - Renathe
16. plass, solo sr. advanced - Sandra

  

ØM (Østlandsmesterskapet) 2015

Jessheim, 13. - 15.mars

 

Twirling

1. plass, duett sr. - Susann og Mathias (stiller for Andenes)

3. plass, 2 baton sr. advanced- Karin

3. plass, 1 baton sr. advanced - Susann (stiller for Andenes)
5. plass, 1 baton sr. advanced - Karin
8. plass, 1 baton sr. advanced - Josefine (stiller for Andenes)
11. plass, 1 baton sr. advanced - Renathe

4. plass, 1 baton sr. intermediate - Synne
5. plass, 1 baton sr. intermediate - Michelle
7. plass, 1 baton sr. intermediate - Linda A
8. plass, 1 baton sr. intermediate - Tiril
13. plass, 1 baton sr. intermediate - Linda K

1. plass, 1 baton jr. intermediate - Ina
9. plass, 1 baton jr. intermediate – Lucy (stiller for Skedsmo)
16. plass, 1 baton jr. intermediate - Dorthe

7. plass, 1 baton preteen beginner - Hedda

 

4. plass, X strut sr. - Stine F

2. plass, X strut jr. - Ina

 

Drilldans

1. plass Tropp sr. 1. div - A troppen

5. plass Tropp sr. 2. div - B1 troppen

1. plass Tropp jr. 3. div - B2 troppen

1. plass, duett sr. - Emilie og Synne
4. plass, duett sr. - Tiril og Michelle 

5. plass, duett jr. - Emily og Ina
13. plass, duett jr. - Tonje og Alvhild 

7. plass, duett preteen - Marthe og Christina

2. plass, solo sr. advanced - Susann (for Andenes)
5. plass, solo sr. advanced - Karin
6. plass, solo sr. advanced - Josefine (stiller for Andenes)
8. plass, solo sr. advanced - Stine F
14. plass, solo sr. advanced - Renathe

1. plass, solo jr. intermediate - Emily
7. plass, solo jr. intermediate – Lucy (stiller for Skedsmo) 

4. plass, solo sr. intermediate - Emilie

1. plass, POM PONS åpen klasse - Romerike drillkorps m/flere


Drilliaden 2015

Skien, 9.-10. mai


TWIRLING

2. plass 1 baton jr. intermediate - Ina

16. plass, 1 baton jr. intermediate - Dorthe

1. plass, 1 baton sr. intermediate – Synne

3. plass, 1 baton sr. intermediate – Michelle

4. plass, 1 baton sr. intermediate – Tiril

 

2. plass, 1 baton sr. advanced – Karin

3. plass, 1 baton sr. advanced – Susann (stiller for Andenes)

6. plass, 1 baton sr. advanced – Renathe

7. plass, 1 baton sr. advanced – Sandra

 

3. plass, X strut jr. – Ina

 

3. plass, X strut sr. – Sandra

 

1. plass, 2 baton sr. – Karin

2. plass, 2 baton sr. – Sandra

 


DRILLDANS


2. plass, Tropp sr. 2. div – B1 troppen

 

2. plass, Duett sr. – Michelle og Tiril


2. plass, Solo sr. advanced – Susann (stiller for Andenes)

3. plass, Solo sr. advanced – Karin

7. plass, Solo sr. advanced – Renathe

8. plass, Solo sr. advanced – Sandra


NM 2015

Larvik, 19. - 21.juni


Twirling

2. plass, Duett Sr. - Susann (stiller for Andenes) og Mathias (Sandnessjøen) EM uttak - reserve

3. plass, Solo 1 baton Sr. - Karin EM uttak!
4. plass, Solo 1 baton Sr. - Susann (stiller for Andenes) EM uttak!
8. plass, Solo 1 baton Sr. - Renathe
10. plass, plass, Solo 1 baton Sr. - Josefine (stiller for Andenes)
17. plass, Solo 1 baton Sr. - Sandra

2. plass, Solo 2 baton Sr. - Karin EM uttak!
7. plass, Solo 2 baton Sr. - Sandra

3. plass, Solo X Strut Sr. - Sandra EM uttak!
4. plass, Solo X Strut Sr. - Stine EM uttak - reserve

2. plass, Solo X Strut Jr. - Ina EM uttak!


Drilldans

1. plass, Tropp Jr. 3. div - B2 troppen

2. plass, Tropp Sr. 1. div - A troppen
5. plass, Tropp Sr. 2. div - B1 troppen

4. plass, Duett Sr. - Emilie og Synne
7. plass, Duett Sr. - Tiril og Michelle

1. plass, Duett Jr. - Emily og Ina

5. plass, Duett Preteen, -Christina og Marthe

5. plass, Solo Sr. - Susann (stiller for Andenes) EM uttak - reserve
6. plass, Solo Sr. - Karin
13. plass, Solo Sr. - Stine
14. plass, Solo Sr. - Renathe
16. plass, Solo Sr. - Sandra
19. plass, Solo Sr. - Josefine (stiller for Andenes)

15. plass, Solo Jr. - Emily





Comments