Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2013-2014


Konkurranseresultater sesongen 2013-2014

Medlemmer i Oslo Drill deltar i Skjærgårdsdrill, ØM, Drilliaden og NM i år.
 
 
Resultater
 
NM 2014
Trondheim, 27.-29. juni

TWIRLING

3. plass 1 baton sr. - Karin VM uttak!
 
2. plass 2 baton jr. - Sandra VM uttak!

2. plass 2 baton sr. - Karin VM uttak!

4. plass X-strut jr. - Ina VM uttak - reserve

1. plass X-strut sr. Stine VM uttak!
9. plass X-strut sr. Renathe

2. plass Team twirling sr. - A troppen

1. plass Pom pons (samarbeid Romerike, Manstad og Oslo Drill)

DRILLDANS

9. plass Solo dd. jr. - Sandra  

2. plass Solo dd. sr - Camilla VM uttak!
3. plass Solo dd. sr. - Karin VM uttak!
 
6. plass Duett sr. - Michelle & Tiril

5. plass Tropp 3. div. jr. - B2 troppen

2. plass Tropp 2. div. sr. - B1 troppen


Det ble gjennomført innledende runder i flere soloklasser. Komplett resultatliste finnes her: http://spilleglede.no/filestore/Nasjonalt/Konkurranser/NM_Skolekorps/NM_i_Larvik/NM_2014/Fullstendigliste2014.pdf 

 

DRILLIADEN 2014
Skien, 09.-11. mai
 
TWIRLING

7. plass 1 baton jr. intermediate - Synne

3. plass 1 baton sr. advanced - Renathe 

2. plass 2 baton jr. - Sandra

2. plass X-strut jr. - Sandra
3. plass X-strut jr. - Ina

1. plass X-strut sr. - Stine F. 
6. plass X-strut sr. - Renathe
 
 
DRILLDANS

5. plass Solo dd. preteen intermediate - Emily

8. plass Solo dd. jr. intermediate - Ina

4. plass Solo dd. jr. advanced - Sandra

1. plass Solo dd. sr. advanced - Stine F. 
3. plass Solo dd. sr. advanced - Renathe

1. plass Duett dd. sr. - Michelle & Tiril 

8. plass Tropp 3. div jr. - B2 troppen


 
ØM 2014
Jessheim, 29.-30. mars
 
TWIRLING

14. plass 1 baton jr. intermediate - Synne

1. plass 1 baton sr. advanced - Karin
3. plass 1 baton sr. advanced - Anne Guro
4. plass 1 baton sr. advanced - Renathe 

3. plass 1 baton sr. intermediate - Linda K. 
5. plass 1 baton sr. intermediate - Stine S. 
7. plass 1 baton sr. intermediate - Linda A. 

3. plass 2 baton jr. - Sandra

3. plass 2 baton sr. - Karin

2. plass X-strut jr. - Ina
5. plass X-strut jr. - Sandra

1. plass X-strut sr. - Stine F. 
9. plass X-strut sr. Renathe 

2. plass Team Twirling sr. - A troppen

 
DRILLDANS
2. plass Solo dd preteen intermediate - Emily

8. plass Solo dd. jr. advanced - Sandra

7. plass Solo dd jr. intermediate - Ina

3. plass Solo dd. sr. advanced - Camilla
5. plass Solo dd. sr. advanced - Stine F. 
6. plass Solo dd. sr. advanced - Renathe
8. plass Solo dd. sr. advanced - Karin

5. plass Solo dd. sr. intermediate - Stine S. 

5. plass Tropp 3. div. jr. - B2 troppen

4. plass Tropp 2. div. sr. - B1 troppen


 

SKJÆRGÅRDSDRILL 2014
Horten, 25.-26. januar
 
TWIRLING

9. plass 1 baton jr. intermediate - Synne

2. plass 1 baton sr. advanced - Karin
6. plass 1 baton sr. advanced - Renathe

10. plass 1 baton sr. intermediate - Linda K. 
11. plass 1 baton sr. intermediate - Stine S.
13. plass 1 baton sr. intermediate - Linda A. 

3. plass 2 baton jr. - Sandra

3. plass 2 baton sr. - Karin

3. plass X-strut jr. - Sandra
4. plass X-strut jr. - Ina

1. plass X-strut sr. - Stine F.
 
2. plass Team Twirling senior - A troppen

 
DRILLDANS
1. plass Solo dd preteen intermediate - Emily

3. plass Solo dd jr. intermediate - Ina

5. plass Solo dd jr. advanced - Sandra 
 
2. plass Solo dd. sr. advanced - Stine F. 
5. plass Solo dd. sr. advanced - Renathe
6. plass Solo dd. sr. advanced - Karin

10. plass Solo dd. sr. intermediate - Stine S. 

1. plass Duett sr. intermediate - Michelle & Tiril

3. plass Tropp 2. div. sr. - B1 troppen