Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2012-2013

Konkurranseresultater sesongen 2012-2013
 
 
Medlemmer i Oslo Drill skal deltar i Skjærgårdsdrill, ØM, Drilliaden og NM i år.
Klikk her for å lese mer om sesongens konkurranser.
 
 
Resultater
 
NM 2013
Larvik, 22.-23. juni
 
TWIRLING
1. plass Team Twirl sr. - A-troppen - NORGESMESTERE - kvalifisert til EM 2014
 
4. plass 1 baton sr. Karin - kvalifisert til EM 2014
6. plass 1 baton sr. Renathe
8. plass 1 baton sr. Victoria
14. plass 1 baton sr. Susanne
14. plass 1 baton jr. Sandra
 
4. plass 2 baton sr. Karin - kvalifisert til EM 2014
4. plass 2 baton jr. Sandra - reserve til EM 2014
 
3. plass X-strut sr. Stine - kvalifisert til EM 2014
6. plass X-strut jr. Sandra
2. plass X-strut preteen Ina - kvalifisert til EM 2014
 
 
DRILLDANS
3. plass Tropp 1. div. sr. - A-troppen
2. plass Tropp 2. div. sr. - B-troppen
3. plass Tropp 3. div. jr. - C-troppen
 
3. plass solo dd. sr. - Victoria - kvalifisert til EM 2014
4. plass solo dd. sr. - Stine - kvalifisert til EM 2014
5. plass solo dd. sr. - Camilla - reserve til EM 2014
8. plass solo dd. sr. - Karin
11. plass solo dd. sr. - Renathe
 
 
 
Drilliaden 2013
Skien, 11.-12. mai
 
TWIRLING
4. plass 1 baton sr. advanced Renathe
2. plass 1 baton sr. intermediate Susanne
13. plass 1 baton jr. intermediate Synne
3. plass 1 baton preteen intermediate Ina
 
1. plass X-strut senior Stine F.
3. plass X-strut preteen Ina
 
DRILLDANS
2. plass Tropp 3. div jr. - C-troppen
 
2. plass Solo dd sr. advanced - Renathe
3. plass Solo dd sr. advanced - Stine
 
Stine F. gikk av med seieren i marsjkonkurransen for utøvere født i 1994 og tidligere.
 
 
 
ØM 2013
Ski, 09.-10. mars
 
TWIRLING
1. plass Team Twirling senior; A-troppen
 
2. plass 1 baton sr. advanced Renathe
5. plass 1 baton sr. advanced Karin
 
1. plass 1 baton sr. intermediate Susanne
2. plass 1 baton sr. intermediate Linda K. 
3. plass 1 baton sr. intermediate Kristine
4. plass 1 baton sr. intermediate Linda A.
 
7. plass 1 baton jr. advanced Sandra
 
11. plass 1 baton jr. intermediate Stine S.
13. plass 1 baton jr, intermediate Synne
 
5. plass 1 baton preteen intermediate Emily
7. plass 1 baton preteen intermediate Ina
 
4. plass 2 baton sr. Karin
 
2. plass 2 baton jr. Sandra
 
2. plass X-strut jr. Sandra
 
4. plass X-strut preteen Ina
 
 
DRILLDANS
1. plass 1 div sr.; A-troppen
4. plass 1 div sr.; B-troppen
 
2. plass solo sr. advandced Camilla
3. plass solo sr. advanced Stine
7. plass solo sr. advanced Karin
8. plass solo sr. advanced Renathe
 
Se www.spilleglede.no for full resultatliste.
 
 
 
SKJÆRGÅRDSDRILL 2013
Horten, 26.-27. januar
 
TWIRLING
2. plass 1 baton sr. advanced Karin
8. plass 1 baton sr. advanced Renathe
 
1. plass 1 baton sr. intermediate Susanne
3. plass 1 baton sr. intermediate Linda
6. plass 1 baton sr. intermediate Kristine
 
8. plass 1 baton jr. intermediate Stine S.
 
9. plass   1 baton preteen intermediate Ina
12. plass 1 baton preteen intermediate Emily
 
2. plass 2 baton sr. Karin
 
2. plass 2 baton jr. Sandra
 
2. plass X-strut preteen Ina
 
5. plass X- strut jr. Sandra 
 
 
DRILLDANS
1. plass 2. div. sr. B-troppen