Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2010-2011

Konkurranseresultater sesongen 2010-2011
 
 
NORGESMESTERSKAPET 2011
Larvik, 25.-26. juni
 
DRILLDANS
3. plass   Solo sr, Anne Guro - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012
 
4. plass   Tropp 2. div. sr, B-troppen
 
TWIRLING
2. plass   Twirl Team sr, A-troppen
 
3. plass    1 baton sr, Anne Guro - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012
10. plass  1 baton sr, Karin
 
8. plass    1 baton preteen, Sandra
 
3. plass    X-strut preteen, Sandra - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012
 
5. plass    Twirl Duett sr, Karin / Renathe
 
 
Resultater til Oslo Drill-medlemmer som stilte for andre korps under NM:

DRILLDANS
6. plass  Drilldans solo junior: Renate (Panthers Baton Twirling)

TWIRLING
2. plass  Solo 1 Baton Junior: Renate (Panthers Baton Twirling) - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012
1. plass  X-Strut Junior: Renate (Panthers Baton Twirling) - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012
1. plass  Twirling Duet Junior: Renate (Panthers Baton Twirling) og Silje (Stathelle Drillkorps) - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012
1. plass   Pom pons: Renate, Stine, Henriette og Kjersti (Stathelle Drillkorps)  - TATT UT TIL Å DELTA I VM 2012 
 
 
 
DRILLIADEN
Skien, 27.-29. mai
 
DRILLDANS
2. plass   Solo sr, Anne Guro
9. plass   Solo sr, Renathe
 
16. plass Solo jr, Rebecca
 
TWIRLING
1. plass   1 baton sr, Anne Guro
3. plass   1 baton sr, Karin
8. plass   1 baton sr, Renathe
 
3. plass   1 baton preteen, Sandra
 
1. plass   X-strut preteen, Sandra
 
3. plass   Twirl Duett sr, Karin / Renathe
 
8. plass   Twirl Duett jr, Michelle / Juni
 
 
 
EM 2011
Praha, Tsjekkia 20.-24. april
 
19. plass  1 baton sr, Anne Guro (av 28)
13. plass  1 baton jr, Karin (av 25)
14. plass  2 baton jr, Karin (av 24)
 
 
 
ØSTLANDSMESTERSKAPET 2011
Oslo, 26.-27. mars 
 
DRILLDANS
5. plass   Tropp 2. div sr, B-troppen
 
3. plass   Solo sr, Anne Guro
10. plass Solo sr, Renathe
 
15. plass Solo sr, Rebecca
 
TWIRLING
1. plass   Twirl Team sr, A-troppen
 
2. plass   1 baton sr, Anne Guro
3. plass   1 baton sr, Karin
12. plass 1 baton sr, Renathe
 
5. plass   1 baton preteen, Sandra
 
1. plass   X-strut preteen, Sandra
 
4. plass   Twirl Duett sr, Karin / Renathe
6. plass   Twirl Duett sr, Ane / Susanne
 
6. plass   Twirl Duet jr, Michelle / Juni
 
  
 
TRØNDERSK MESTERSKAP 2011
Stjørdal, 19.-20. mars 
 
DRILLDANS
2. plass Solo sr, Anne Guro
2. plass Solo jr, Rebecca
 
TWIRLING
1. plass 1 baton sr, Anne Guro
2. plass 1 baton sr, Karin
 
1. plass 1 baton preteen, Sandra
 
1. plass X-strut preteen, Sandra
 
2. plass Twirl Duett sr, Ane / Susanne
2. plass Twirl Duett jr, Michelle / Juni 
 
 
 
BATON d'OR 2011
Frankrike, 5.-6. februar 2011
 
9. plass  Solo 1 Baton sr, Anne Guro
9. plass  Rhythmic Twirl sr, Anne Guro
 
 
 
SKJÆRGÅRDSDRILL 2011
Horten, 29.-30, januar
 
Se hele resultatlisten
 
DRILLDANS
1. plass   Solo sr,
 Anne Guro
13. plass Solo sr, Renathe 
 
TWIRLING
3. plass   1 Baton sr, Anne Guro
8. plass   1 Baton sr, Karin
9. plass   1 Baton sr, Renathe
5. plass   1 Baton Preteen, Sandra
3. plass   X-Strut Preteen, Sandra
 
 
 
FINNSKOGDRILL 2010
Grue, 5. desember
 
DRILLDANS
1. plass Solo sr, Anne Guro
 
TWIRLING
1. plass  1 Baton sr, Anne Guro
3. plass  1 Baton sr, Eirill
1. plass  1 Baton jr, Karin
4. plass  1 Baton preteen, Sandra
 
1. plass  Duet Twirling sr, Ane og Susanne

1. plass  X-Strut, preteen, Sandra