Konkurranser‎ > ‎Resultater‎ > ‎

2009-2010

Konkurranseresultater sesongen 2009-2010
 
 
NORGESMESTERSKAPET 2010
Larvik, 18.-20. juni
 
DRILLDANS
3. plass    Tropp 1 div. sr, A-troppen
5. plass    Tropp 2 div. sr, B1-troppen
 
6. plass    Solo sr, Anne Guro
 
6. plass    Duett sr, Karoline / Birgitte
 
 
TWIRLING
4. plass   Team Twirling sr, B2-troppen
 
2. plass   Solo 1 baton sr, Anne Guro - TATT UT TIL Å DELTA I EM 2011
10. plass Solo 1 baton sr, Renathe
5. plass   Solo 1 baton preteen, Sandra
 
4. plass   X-strut sr, Benedikte
 
 
I tillegg stilte følgende medlemmer for andre korps:
1. plass Solo 1 Baton jr.    Renate (stilte for Panthers Baton Twirling - tatt ut til EM 2011)
6. plass Solo dd jr.            Renate (stilte for Panthers Baton Twirling)
3. plass X Strut jr.              Renate (stilte for Panthers Baton Twirling)
1. plass Duet Twirling jr.    Renate og Silje (
Renate for Panthers + Silje fra Stathelle Drillkorps - tatt ut til EM 2011)
1. plass Pom pons             Stathelle Drillkorps (Renate og Kjersti - tatt ut til EM 2011)
1. plass Twirl Team           Stathelle Drillkorps/ Horten Drill (Anne Guro, Benedikte og Kjersti - tatt ut til EM 2011)
1. plass Tropp 1. div dd sr. Stathelle/ Horten Drill (Anne Guro, Benedikte, Henriette og Kjersti - tatt ut til EM 2011)
 
 
 
DRILLIADEN 2010
Skien, 21.-23. mai
 
DRILLDANS
2. plass Tropp 1 div, A-troppen
2. plass   Solo sr, Anne Guro 
12. plass Solo sr, Renathe
 
TWIRLING
2. plass   Solo 1 baton sr,  Anne Guro
10. plass Solo 1 baton sr, Renathe
 
8. plass   Solo 1 baton preteen, Sandra
 
3. plass   X-strut sr, Benedikte
1. plass Sandra, marsjkonkurranse

I tillegg stilte følgende Oslo Drill-medlemmer for andre korps:
1. plass Tropp 1. div dd sr,  Stathelle Drillkorps/Horten Drill - fra Oslo Drill Anne Guro, Benedikte, Kjersti og Henriette
1. plass Pom pons               Stathelle Drillkorps - flere drillere med fra Oslo Drill
1. plass Twirl Duett jr,          Renate (Panthers Baton Twirling) og Silje (Stathelle Drillkorps)
1. plass 1 baton jr.               Renate (Panthers Baton Twirling)
2. plass Solo dd jr.               Renate (Panthers Baton Twirling)
3. plass  X-strut jr.                 Renate (Panthers Baton Twirling)
4. plass  Duett dd. jr.            Siri og Kristine (Grorud skoles musikkorps)
 
 
 
ØSTLANDSMESTERSKAPET 2010
Eidsvoll, 17.-18. april
 
DRILLDANS
4. plass  Tropp 2. div. sr, B1-troppen
 
2. plass  Solo sr, Anne Guro 
8. plass  Solo sr, Renathe 
 
TWIRLING
1. plass  Twirl team sr, B2-troppen
 
1. plass  Solo 1 baton sr, Anne Guro
8. plass  Solo 1 baton sr, Renathe
8. plass  Solo 1 baton preteen, Sandra
 
2. plass  X-strut, Bendikte
 
 
 
EM 2010
Edinburgh, Skottland 2.-4. april
 
17. plass Solo 1 baton sr, Anne Guro (av 28 stk)
28. plass Solo dd. sr, Anne Guro (av 29 stk)
 
I tillegg deltok Anne Guro, Benedikte, Kjersti og Henriette i tropp for Stathelle Drillkorps og Renate som solist i Panthers.
23. plass Rythmic twirl jr,     Renate Hellem
23. plass Rythmic Twirl sr,   Anne Guro Reinås
25. plass Solo 1 baton jr,    Renate Hellem
17. plass Solo 1 baton,       Anne Guro Reinås
14. plass X-strut jr,               Renate Hellem
8. plass   Team Twirling sr, Stathelle Drillkorps (Anne Guro, Benedikte, Kjersti, Henriette)
6. plass   Dance Team sr,    Stathelle Drillkorps (Anne Guro, Benedikte, Kjersti, Henriette)
 
 
 
HEDEMARK & OPPLANDSMESTERSKAPET 2010
Flisa, 14. mars
 
2. plass Solo 1 baton sr, Anne Guro
 
3. plass X-strut sr, Benedikte
 
 
 
SKJÆRGÅRDSDRILL 2010
Horten, 30.-31. januar
 
DRILLDANS
2. plass Solo sr, Anne Guro
 
2. plass Solo 1 baton sr, Anne Guro
5. plass Solo 1 baton sr, Renathe
9. plass Solo 1 baton preteen, Sandra
 
3. plass X-strut sr, Benedikte
 
Oslo Drill-medlemmer stilte også i følgende startnummer i konkurransen (medlem i flere korps):
1. plass Drilldans tropp senior (EM-troppen)
1. plass Twirl Team senior (EM-troppen)
1. plass Solo 1 Baton junior (Renate)
3. plass Solo X Strut junior (Renate)
6. plass Drilldans solo junior (Renate)
 
 
 
BATON d'OR 2010
Chalon Sur Saone, Frankrike 17.-18. januar
 
12. plass  Solo 1 Baton sr, Anne Guro
11. plass  Rhythmic sr, Anne Guro
6. plass    X-Strut sr INNLEDENDE, Benedikte

I tillegg stilte drillere tilknyttet Oslo Drill i følgende startnummer:

13. plass  Solo 1 Baton junior (Renate - Panthers Baton Twirling)
8. plass    Rhythmic Twirl junior (Renate - Panthers Baton Twirling)
6. plass    X-Strut junior INNLEDENDE (Renate - Panthers Baton Twirling)
4. plass    Duet twirling junior (Renate - Panther Baton Twirling og Silje - Stathelle Drillkorps)
3. plass    Team Twirl senior (Anne Guro, Benedikte, Henriette (instr.) og Kjersti (instr.)
3. plass    Team Dance senior (Anne Guro, Benedikte, Henriette (instr.) og Kjersti (instr.)